Igor Demčák

CEO & Legal Mind

LinkedIn icon
Photo of Igor Demcak

Profil

Igor je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Trama, který se rozhodl zužitkovat své zkušenosti právního zástupce a nadšení pro technologie, aby přinesl 21. století do světa práva. Jako zakladatel start-upu dobře rozumí prioritám podnikatelů, kterým Trama pomáhá.

Ve volném čase Igor rád běhává, jezdí na kole a tráví čas s rodinou a přáteli.

Vzdělání

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika, Košice, SK

Nejnovější články od autora

iStock-832123510

červen, 20225 minut čtení

Jak maximalizovat šance na úspěšnou registraci ochranné známky?

Odbornost, zkušenosti a smysl pro detail hrají zásadní roli při zmírňování potenciálních rizik, která by mohla bránit úspěšné registraci ochranné známky. Vzhledem k nenávratným poplatkům za přihlášku ochranné známky může důvěra ve spolehlivého odborníka poskytnout žadatelům kromě klidu i ekonomický přínos.

IMAGE - How Long

říjen, 20215 minut čtení

Jak dlouho trvá registrace ochranné známky?

Prozkoumali jsme posledních 1 000 ochranných známek registrovaných vybranými úřady pro duševní vlastnictví, včetně USPTO (Spojené státy), UKIP (Spojené království), EUIPO (Evropská Unie), CNIPA (Čína), CIPO (Kanada), Rospatent (Rusko), IPA ( Austrálie), BOIP (Benelux), IGE-IPI (Švýcarsko), NIPO (Norsko) a Kípoi (Korea), přičemž jsme se soustředili na analýzu průměrného času potřebného k registraci ochranné známky ve vybraných jurisdikcích.

LATEST - Euipo

srpen, 20215 minut čtení

EUIPO grant až do výše 1500€ na ochranu značky

Ochrana značky v podobě registrované ochranné známky je spojována s pozitivním dopadem na podnikání, zvýšením obratu, ale hlavně nabízí možnost efektivně ochránit dobrou pověst firmy a její jedinečnost v očích zákazníků. Malé a střední podniky představují až 99% všech firem v EU a vytvářejí více než dvě třetiny míst na pracovním trhu. Úřad Evropské Unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) uvedl grantový program, který umožňuje právě těmto firmám získat až 1500 € na registraci ochranné známky.

Podívejte se, koho lidé nejčastěji hledají

Martina Niňajová

Head of Legal

Marek Križka

US Attorney & Legal Mind

Jan Dohnal

Legal Mind